Fatura Ödeme Merkezi Açmak İçin Yapılması gerekenler

Fatura ödeme merkezi açmak için öncelik ile size uygun bayilik paketlerimizden 1 tanesini seçmeniz olacaktır.

1) Axe Eko Paket: Bulunduğunuz iş yerinde ek gelir için tasarlanmış fatura ödeme paketimizde, dilerseniz kırtasiyeci,telefoncu-iletişim, market işletmecileri ve bunun gibi işletme sahiplerinin mevcut sektöründe faal olarak çalışırken ek olarak hem nakit akışını çoğaltmak hemde mevcut iş yenin kira, elaman gideri, stopaj,vergi ödemeleri gibi giderlerini fatura ödeme bayiliği alarak bu giderleri fatura bayiliğinden çıkarmaktır. Mevcut işinden kazandığı kazançlarını birikim sağlayarak işinde üst düzey yatırım sağlayarak kazançlarına kazanç elde etmek istemeleri üzerine hazırlanmış fatura bayiliği sistemidir,

2) Axe Plus Paket : Plus paketimiz sıfır dan iş imkanı talep eden yeni anahtar teslim fatura ödeme merkezi isteyen müşterilerimize hazırlanmış konseptli bayilik paketimizdir. Plus paketimiz 20 ile 30 m2 lik iş yeri için hazırlanmış olup yetki olarak da Axe Eko paketin bir üst seviye pakettir. Axe Plus ile fatura ödeme merkezi yapmak isteyen müşterilerimiz öncelik ile bu tüm paketlerimizde geçerlidir BAYİLİK ÖN PROTOKOL yapılmalıdır. Ön protokol yapılmasındaki asıl amaç bayilik alacak müşterilerimize hangi şartlarda, hangi ürünü ve hangi paketi kaç paraya aldığının bilincini vermek ve en önemlisi ise vermiş olduğu AXE FATURA tarafından alındığını ve bu ücretin karşılığında seçmiş olduğu paketin eksiksiz ve tam şekilde teslim edileceğine dayalı bu protokolümüz müşterilerimize güven sağlamaktadır.

Bayilik Ön Protokol işlemin hemen ardından anlaşılmış bayilik ücretinin gönderimi ve hemen akabinde aşağıdaki istenilen bayilik için belgeler ve şartların yerine getirilmesidir.

Axe Fatura Plus paketimizde isteyen müşterilerimiz dilediği ürünü paket verilecek ürünler listesinden çıkarabilir yada ekleyebilir.Çıkarılan ürün paket ücreti içinden düşülecektir ve eklenen ürün paket ücretine eklenecektir.

3) Axe Full Pro Paket: Fatura ödeme merkezi olarak Full paketimizde yukarıda bahsettiğimiz Axe Plus paketin üst seviye ve en dolu paketidir. Full paketimiz yeni iş yeri açmak ve fatura ödeme noktası olarak faaliyet göstermek isteyen müşterilerimiz için tasarlanmış paketimizdir. Full paketimiz hem konsept olarak full verilmektedir hemde sistem yetkisi olarak full tanımlanmıştır. Verilen konsept Bayilik Ön Protokol ve gerekli belgeler, şartlar sonrasında bayiliğin gerçekleşeceği iş yerinin belirlenmesi veya belirlenmiş iş yeri adresi firmamıza bildiriminin hemen sonrasında paket ürünleri anlaşmalı kargo ile teslim edilmektedir. Teslim işlemlerinin akabinde konsept kurulum eğitim firmamıza aittir. Ürünlerin tam ve eksiksiz olarak gönderildiğinden ve teslim olunduğundan hemen sonra kurulum ve eğitim yapılması için kurulum ve destek ekibimiz gönderilir. Ürünlerin kurulumu ve montaj işlemleri sonrasında iş yeri içinde konseptimizin hoş ve düzgünlüğü  niteliğinde iç dizayn işlemi gerçekleşir. Bu işlemin hemen sonrasında bilgisayarlara Axe Fatura ödeme sisteminin kurulumu ve gerekli eleman veya iş yeri sahibine eğitim verilir.Eğitimler sırasında yeterli desteğe ve bilgiye sahip olamaya bilirsiniz hiç sorun değil 7 gün 24 saat gerek telefon gerek msn gerekse canlı destek bölümünden anında destek alabilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezi Açmak İçin İstenen Belgeler

* Mevcut iş yeri vergi levhası örneği

* Adli sicil kayıt öerneği

* İkametgah örneği

* Nüfus cüzdanı örneği

* Adına kayıtlı fatura örneği (elektrik,su,cep faturası vb)

Fatura Ödeme Merkezi Açmak İçin İstenen Şartlar

*Axe Bank bayisinin kurulacağı nokta Minimum 5.000 Nüfusa Sahip Olmalıdır.

*Axe Bank Bayisi Konsept Dışına Çıkmayacağını Kabul Eder.

*Axe Bank Bayisi İstenilen Belgeleri eksiksiz ve doğrulunu onaylayarak göndermeyi kabul eder.

*Axe Bank Şartlarına Uygun Olarak Müşteri İlişkilerine Dikkat Etmeyi Kabul Eder.

*Axe Bank Bayileri Çalıştıracağı Personelin Giyim Konseptine Uymasını Kabul Eder.

*Axe Bank Giyim Konsepti Axe Bank Tarafından Sağlanacaktır.